MATT’s MENSEN

Ons team bestaat uit enthousiaste mensen met passie, knowhow en daadkracht op het gebied van secundaire processen en organisatie. Ze bestaan echt. Kijk zelf maar.​

 

Arianne van der Lee
Manager Servicedesk / Adviseur P&O
Arianne.vanderLee@matt.nl
06-12233990
LinkedIn
Arnold Bos Arnold Bos
Controller
arnold.bos@matt.nl
06-10591154
LinkedIn
Conny de Visser
Medewerker Finance & Control
conny.devisser@matt.nl
088-2425420
Edwin Godijn Edwin Godijn
Medewerker Finance & Control
edwin.godijn@matt.nl
06-12565118 / 088-2425415
LinkedIn
Gerwin Huisman Gerwin Huisman
Directeur
gerwin.huisman@matt.nl
06-23813317
LinkedIn
Gijsbert van Steenbergen
ICT medewerker
gijsbert.vansteenbergen@matt.nl
088-2425407
LinkedIn
Hans Castrop
Medewerker Finance & Control
hans.castrop@matt.nl
088-2425419
Irene Welmers Irene Welmers
Medewerker Finance & Control
irene.welmers@matt.nl
088-2425408
Jan Willem Hendriks Jan-Willem Hendriks
Medewerker Finance & Control
janwillem.hendriks@matt.nl
088-2425417
Janneke Schoenmakers Janneke Basten
Medewerker Finance & Control
janneke.basten@matt.nl
088-2425418
LinkedIn
  Joost van den Besselaar
Medewerker ICT
joost.vandenbesselaar@matt.nl
088-2425412
 luc_gulpen Luc Gulpen
Directeur
luc.gulpen@matt.nl
06-23041584
LinkedIn
Marcel Ribbers
Controller
marcel.ribbers@matt.nl
06-23522291
Mark Arends
Programmeur / ontwikkelaar
mark.arends@matt.nl
0418-540077
Omar Jarad
Stagiair FA
omar.jarad@matt.nl
0418-540077
 Peter de Heer (verkleind) Peter de Heer
Algemeen directeur
peter.deheer@matt.nl
06-51916285
LinkedIn
Raigan Olieberg (verkleind) Raigan Olieberg
Programmeur
raigan.olieberg@matt.nl
0418-540077
Ron Bakker
Controller
ron.bakker@matt.nl
06-19684519
Robert Vogelaar (verkleind) Robert Vogelaar
Controller
robert.vogelaar@matt.nl
06-83530299
LinkedIn
Rosanne Bouman Rosanne Bouman
Medewerker personeelsadministratie
rosanne.bouman@matt.nl
088-2425405
LinkedIn
Tessa van den End Tessa van den End
Medewerker personeelsadministratie
tessa.vandenend@matt.nl
088-2425416
Tina van Blitterswijk
Administratief medewerker
tina.vanblitterswijk@matt.nl
088-2425409
Walter Wouters Walter Wouters
Eigenaar
walter.wouters@matt.nl
088-2425406
LinkedIn
Yessica Tjon Yessica Tjon
Medewerker Finance & Control
yessica.tjon@matt.nl
088-2425411
MATT Talent We werken intensief samen
met MATT Talent. Hier vind je hun mensen.