MATT’s MENSEN

Ons team bestaat uit enthousiaste mensen met passie, knowhow en daadkracht op het gebied van secundaire processen en organisatie. Ze bestaan echt. Kijk zelf maar.​

 

Arnold Bos Arnold Bos
Controller
arnold.bos@matt.nl
06-10591154
LinkedIn
Edwin Godijn Edwin Godijn
Medewerker Finance & Control
edwin.godijn@matt.nl
06-12565118
LinkedIn
Gerwin Huisman Gerwin Huisman
Manager finance
gerwin.huisman@matt.nl
06-23813317
LinkedIn
Gijsbert van Steenbergen Gijsbert van Steenbergen
ICT medewerker
gijsbert.vansteenbergen@matt.nl
088-2425412 | 06-83675030
LinkedIn
Jan Willem Hendriks Jan-Willem Hendriks
Medewerker Finance & Control
janwillem.hendriks@matt.nl
088-2425417
Janneke Schoenmakers Janneke Basten
Medewerker Finance & Control
janneke.basten@matt.nl
088-2425418
LinkedIn
 luc_gulpen Luc Gulpen
IT Manager
luc.gulpen@matt.nl
06-23041584
LinkedIn
  Joost van den Besselaar
Medewerker ICT
joost.vandenbesselaar@matt.nl
088-2425407
Karin Vestjens Karin Vestjens
P&O adviseur
karin.vestjens@matt.nl
06-57315709
 Peter de Heer (verkleind) Peter de Heer
Controller
peter.deheer@matt.nl
06-51916285
LinkedIn
Raigan Olieberg (verkleind) Raigan Olieberg
Programmeur
raigan.olieberg@matt.nl
0418-540077
Robert Vogelaar (verkleind) Robert Vogelaar
Controller
robert.vogelaar@matt.nl
06-83530299
LinkedIn
Rosanne Bouman Rosanne Bouman
Medewerker personeelsadministratie
rosanne.bouman@matt.nl
088-2425405
LinkedIn
Tessa van den End Tessa van den End
Medewerker personeelsadministratie
tessa.vandenend@matt.nl
088-2425416
Walter Wouters Walter Wouters
Partner
walter.wouters@matt.nl
088-2425406
LinkedIn
Yessica Tjon Yessica Tjon
Medewerker Finance & Control
yessica.tjon@matt.nl
088-2425411
Yvonne Valkenburg Yvonne Valkenburg
Adviseur Kwaliteit en Communicatie
yvonne.valkenburg@matt.nl
06-51567771
LinkedIn
Irene Welmers
Medewerker Finance & Control
irene.welmers@matt.nl
0418-540077
Jaap Buts
Programmeur
jaap.buts@matt.nl
0418-540077
 Logo MATT Talent We werken intensief samen
met MATT Talent. Hier vind je hun mensen.